Innowacje

Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, dostosowanie do potrzeb klienta i wdrażanie projektów. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu i korzystaniu z najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku opracowujemy gotowe i sprawdzone projekty

Ochrona Środowiska

Tworzenie produktów, które są w harmonii ze środowiskiem przy zachowaniu wszystkich warunków bezpieczeństwa

Rozwój

Ciągłe doskonalenie i tworzenie nowych rozwiązań przy jednoczesnym kontakcie z klientem, zespołem operacyjnym, wykonawczym i biurem konstrukcyjnym
logocandd2.png

Firma CONSTRUCTION & DESIGN TOMASZ BOBER specjalizuje się w projektowaniu części zamiennych i podzespołów do urządzeń przemysłowych. Projektuje też gotowe maszyny do różnych gałęzi przemysłu. Na podstawie wieloletniego doświadczenia w branży spożywczej oferuje sprawdzone rozwiązania i współpracuje z konstruktorami z różnych krajów Europy.

Firma Construction & Design Tomasz Bober sprzedaje używane maszyny WP Kemper i dostarcza części zamienne do istniejących instalacji WP Kemper.

 Firma ma swoje korzenie w spółce Czysta Forma Sp. z o. o. Sp. k.
Od 2008 roku Tomasz Bober świadczył usługi dla filii koncernów w branży spożywczej takich jak Werner & Pfleiderer, WP Haton, WP Kemper, Hartmann, Diosna, Woodschow czy Capway.

wieloksztalt.png
icon1.png
icon2.png
icon-5-1.png

CELE FIRMY CONSTRUCTION & DESIGN T.BOBER

  • konkurencyjność cenowa w stosunku do produktów znanych marek,
  • optymalizacja kosztów eksploatacyjnych w procesie produkcji,
  • poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w projektowaniu maszyn w branży spożywczej,
  • współpraca z firmami zagranicznymi,
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu,
  • konstruowanie trwałych podzespołów,
  • elastyczność i wyjście naprzeciw potrzebom klienta,
  • korzystanie z najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku światowym,
  • tworzenie produktów, które nie zanieczyszczają środowiska naturalnego,
  • tworzenie maszyn i części zamiennych ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo użytkowników

SPOSÓB REALIZACJI PROJEKTÓW

Każdy projekt przed jego realizacją jest wnikliwie omawiany z klientem, zespołem operacyjnym, wykonawczym i biurem konstrukcyjnym.

Jeżeli klient zamawia projekt elementu konstrukcyjnego maszyny, to zostaje on wykonany na podstawie istniejącej części podzespołu, która zostaje poddana analizie w laboratorium (pod względem składu chemicznego czy strukturalnego). Dzięki temu w procesie produkcji zmniejsza się ryzyko błędów. Kolejnym etapem pracy nad podzespołem jest jego projekt w programie CAD3D. Po akceptacji projektu przez klienta jest on wysyłany do realizacji w centrach obróbkowych. Gotowy produkt poddawany jest kontroli jakości i staramy się aby czas realizacji był jak najkrótszy.

Jeśli klient zamawia projekt całej maszyny, to określa jej funkcjonalność, wydajność, wielkość, a firma proponuje kilka rozwiązań, których wizualizację przedstawia w programie CAD3D. Klient ma do wyboru zastosowanie tańszych lub droższych podzespołów i części, w zależności od budżetu, jaki chce przeznaczyć na zakup maszyny.

kwadrat.png
CONSTRUCTION & DESIGN T.BOBER
ul. Nadwitnie 24
21-300 Radzyń Podlaski
© 2017 Construction & design. All Rights Reserved. Designed by GROW!

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

Wszystkie nazwy firm czy maszyn zostały użyte tylko w celach informacyjnych.